Volt

iOS için Araba - Yolculuk Paylaşım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10.7 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Hippo Foundry Inc.
Volt; trafik sorununu çözmek amacı ile iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yolculuk paylaşım uygulamasıdır.

Volt; trafik sorununu çözmek amacı ile iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yolculuk paylaşım uygulamasıdır.

Volt uygulamasının genel amacı aynı yöne gidecek olan yolcuları ve sürücüleri buluşturarak birlikte yolculuk etmelerini sağlamaktır. Özellikle trafik sorunu olan illerde bulunan kullanıcılar için mükemmel bir çözüm olan Volt güvenliği sağlamak için iki farklı ağ kullanmaktadır. Bu ağlardan ilki senin sosyal ağların örneğin Facebook'tan yüklenen arkadaşlarım ve arkadaşlarımın arkadaşları, ikincisi ise senin ait olduğun topluluklardır. Bu topluluklara örnek vermek gerekirse üniversite, çalıştığın şirket veya yaşadığın site gibi.

Volt ile güvenebileceğin kişilerle buluşabilmek için Facebook kullanmak zorundasınız. Ayrıca Okuduğun üniversite, çalıştığın iş yeri gibi topluluklara katılabilirsiniz. Bu topluluklara Volt ile katılabilmeniz için o topluluğun güvenlik kodunu bilmelisiniz. Kendi topluluğunuzda Volt ile ilgili duyuruları bulabilirsiniz.

Volt'u kullanabilmeniz için arabanız olması şart değil. Volt aynı yöne giden sürücüleri birleştirebildiği gibi aynı yöne giden yolcuları da birleştirmektedir.

Arabaları ile aynı yöne giden sürücüleri veya yolcuları birleştirmeyi ve boş koltukları doldurmayı hedefleyen Volt uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Volt indir